Zaznacz stronę

FAq

Najczęściej zadawane pytania

Masz pytania?
Poniżej najczęściej zadawane pytania.

Czy mam wpływ na wygląd projektu?

Tak. Każdy projekt jest realizowany po wcześniejszym kontakcie z klientem. Wszystkie pomysły oraz wizje bierzemy pod uwagę i szukamy złotego środka tak, aby projekt był idealny. Pomysły klienta łączymy z naszym wieloletnim doświadczeniem, żeby zachować spójność i funkcjonalność projektu.

Jak długo są realizowane projekty?

Czas realizacji projektu jest zależny od wybranej oferty. Logotyp jako projekt mały będzie realizowany znacznie szybciej niż np. strona internetowa. Z doświadczenia wiemy, że klienci, którzy poświęcają projektowi więcej uwagi, pozwalają nam na szybsze wykonanie zadania.

Ile kosztują usługi?

Cena jest uzależniona od wymagań klienta oraz czasu wymaganego na realizację projektu.

Co potrzebujecie, by zacząć pracę?

Do rozpoczęcia pracy będzie potrzebne nam: przesłanie uwag oraz oczekiwań wobec projektu, niezbędnych materiałów (np. logotyp, teksty, zdjęcia).

Czy strona będzie się dobrze wyświetlać na smartfonach?

Tak. Projekty stron internetowych realizowane przez nas zachowują najwyższe standardy. RWD jest to technika projektowania strony www, tak aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna przeglądarki.

Czy projekty są faktycznie realizowane przez pszczoły?

Tak. Nasze pszczółki są ekspertami w każdej dziedzinie, nie ma dla nich zadania niemożliwego, a każdy projekt zrealizowany przez nie jest idealny.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Gotowy na zmiany? Masz pytania lub wątpliwości?

Zapraszamy do kontaktu!